Trans-Moto Redakcja

Redakcja

 

trans-moto

O portalu

Przewóz towarów i osób to jedna z wiodących gałęzi gospodarki w Polsce i na świecie. Mocno wpływa na wiele aspektów życia, zapewniając dostęp do pożądanych dóbr czy umożliwiając korzystanie z zalet podróży.

Trans-moto.pl to nowe spojrzenie na transport. W jednym miejscu znajdziesz treści interesujące dla kierowców zawodowych, planistów, spedytorów, logistyków, ale również osób i firm, które na bieżąco korzystają z usług zawodowego transportu.

Przybliżymy ci wiele kwestii prawnych, nowości czy technologie, które pozytywnie wpływają na łańcuch dostaw. Doradzimy jak efektywnie spędzać pauzy i z jakiej stacji zamawiać paliwa. Przekażemy istotne informacje z dróg w Polsce i na świecie. To wszystko w czytelnej i przystępnej formie.

Do zobaczenia na trasie!

Znasz się na motoryzacji i jesteś fanem transportu? Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

 

Redakcja

Redaktor naczelny

Od 10 lat zajmuje się dziennikarstwem. Pasjonat motoryzacji i transportu. Zawodowy copywriter i właściciel firmy sztukaslowa.pl. Na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika prowadzi zajęcia dla studentów dziennikarstwa. Prywatnie zwolennik żeglugi śródlądowej, transportu intermodalnego i szerokich kontaktów handlowych z państwami bałtyckimi oraz Azji.

Redaktor

Hobby? Książki, nowe technologie i motoryzacja. Pasja? Wędrówki po górach z rodziną. Zawód? Copywriter z ponad dwuletnim doświadczeniem.

Marcin Kusz

Redaktor

Dziennikarz, copywriter i autor tekstów motoryzacyjnych i technologicznych z długim stażem (od 2014 roku). Były współpracownik takich serwisów jak Komputer Świat, SpeedTest, Tabletowo czy PCLab. Fan caravaningu, transportu ciężkiego i dobrego filmu.

Redaktor

Logistyk i dziennikarz. Blisko związany z branżą motoryzacyjną od 10 lat. Uwielbia Jeremy’ego Clarksona. Fan Alfy Romeo i podróży (zwłaszcza na południe). Miłośnik starego rocka.

Redaktor

Jego pasją są cztery kółka, a w szczególności amerykańskie muscle cary. Interesuje się historią transportu i przemysłu motoryzacyjnego. Od roku profesjonalnie zajmuje się pisaniem o swojej pasji. Hobbystyczny i samozwańczy mechanik.

Redaktor

Od wielu lat zaangażowany w projekty motoryzacyjne. Prawdziwy pasjonat szybkich samochodów, klasyków i nowości na rynku. Zafascynowany technologią i transportem.