Tarcza antykryzysowa. Porozumienie Agencji Rozwoju Przemysłu i Pekao Leasing
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Zawarte porozumienie dotyczy zasad i trybu refinansowania leasingu w ramach tarczy antykryzysowej przeznaczonej dla transportu i przewozów autobusowych.

Agencja Rozwoju Przemysłu oferuje przedsiębiorcom refinansowanie leasingu środków transportu wykorzystywanego w przewozach towarowych i osobowych.

Jak wyjaśnił prezes ARP Leasing Wojciech Miedziński – każdy przedsiębiorca spełniający kryteria wsparcia może indywidualnie wnioskować o refinansowanie poprzez portal klienta w formie elektronicznej. Jednakże zamierzeniem realizowanych przez nas działań konsolidujących współpracę firm leasingowych o największym udziale w polskim rynku, jest zwiększenie potencjalnego zasięgu i efektywności wsparcia. Dzięki uzgodnionym zasadom współpracy z naszymi partnerami, przedsiębiorcy – klienci tych spółek – będą mogli liczyć na spójne i partnerskie podejście w zasadach ubiegania się i skorzystania z refinansowana dotychczasowych umów, w sytuacjach, kiedy wspólnie uznamy że jest to optymalna droga zapewnienia wsparcia.

(Photo by Annie Spratt on Unsplash)

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany.