Już wkrótce: mapy Google pokażą ceny na mijanych stacjach paliw!

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Już wkrótce: mapy Google pokażą ceny na mijanych stacjach paliw!

Choć funkcja nie jest jeszcze dostępna globalnie, to już niektórzy z nas mogą zaobserwować pewne zmiany w systemie Google Maps. Chodzi o informacje dotyczące cen na pobliskich stacjach paliw. Skorzystają na tym zawodowi kierowcy!

Już wkrótce jednak, dzięki nowej funkcjonalności Google Maps będziemy wstanie sprawdzić ceny pobliskich stacji paliw (lub poprosić o to najlepszą przyjaciółkę każdego kierowcy – Siri). Pozwoli to przede wszystkim na ograniczenie błądzenia bez celu po nieznanej okolicy, które zazwyczaj kończy się frustracją z powodu wysokich cen paliw.

Aktualizacje Google zazwyczaj wypuszczane są falowo, dlatego też nie ma powodu do frustracji z powodu braku nowej funkcji na Twoim urządzeniu. Już niedługo powinno się to zmienić.

Dzięki funkcjonalności, podczas jazdy jesteśmy w stanie zerknąć ukradkiem na ceny paliw na stacjach znajdujących się na trasie. Pamiętajmy jednak, że nierzadko związane jest to z niemałym ryzykiem związanym z utratą skupienia na drodze. Zwłaszcza na autostradach i drogach ekspresowych, gdzie każda sekunda uwagi jest na wagę złota.

(Fot. Pixabay)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*