Co można kupić w hurtowni drogowej?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Co można kupić w hurtowni drogowej?

Artykuł sponsorowany

Hurtownia drogowa oferuje szeroki wybór artykułów z kategorii wyposażenia drogowego i parkingowego. Jeśli zastanawiasz się, jakie konkretnie produkty wchodzą w zakres asortymentu, koniecznie zapoznaj się z artykułem. 

W hurtowniach z branży drogowej zaopatrują się zarówno organy administracji publicznej, jak i osoby prywatne. Asortyment poszczególnych sklepów różni się od siebie, ale w większości hurtowni drogowych można znaleźć poniżej wymienione produkty.

Farby drogowe

W hurtowniach drogowych znajduje się wiele niezbędnych produktów, które służą zabezpieczeniu i oznakowaniu przestrzeni publicznej. Dzięki profesjonalnej farbie, którą można stosować na powierzchnie betonowe i bitumiczne, możliwe jest malowanie m.in.: dróg, parkingów czy innych nawierzchni drogowych. Poprzez naniesienie na powierzchnię specjalnych preparatów możesz uzyskać efektu farby odblaskowej, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo użytkowników ruchu drogowego zarówno na drogach lokalnych, jak i krajowych. 

Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego 

Jeśli szukasz barierek służących do oznaczania potencjalnie niebezpiecznych miejsc na drodze lub chcesz za pomocą fluorescencyjnych pachołków drogowych wydzielić miejsca parkingowe, to jest to asortyment, który również znajdziesz w hurtowni drogowej. Warto sprawdzić urządzenia bezpieczeństwa drogowego, takie jak bariery miejskie czy zapory drogowe, które są używane w przypadku robót drogowych i budowlanych tuż przy ulicy. Pozwalają one uniknąć nieszczęśliwych wypadków, dzięki temu, że wyraźnie sygnalizują i ostrzegają uczestników ruchu o przeszkodach znajdujących się w pobliżu. Różnego rodzaju separatory ruchu, słupki blokujące, zapory i progi zwalniające, a także wiele innych artykułów znajdziesz na stronie: https://sklep.szymkowiak.pl/.

Blokady parkingowe 

Właściciele posesji często zaopatrują się w hurtowni w blokady uniemożliwiające wjazd na miejsce parkingowe. Blokady tego typu to stosunkowo tani i bezpieczny sposób, aby uniknąć stresowania się nieodpowiedzialnymi kierowcami, którzy nie stosują się do znaków. Blokady znajdują zastosowanie również na parkingach publicznych, np. przy szkołach i urzędach, a dzięki elementom odblaskowym są widoczne o zmroku. 

Lustra przemysłowe

W hurtowni drogowej można nabyć także profesjonalne lustra przemysłowe, ułatwiające wyjazd z trudnego podjazdu wprost na ulicę bez odpowiedniej widoczności. Lutra tego typu są wykorzystywane w celu zapobiegania wypadkom podczas pracy na wózkach widłowych, ale znajdują zastosowanie także w halach produkcyjnych, sklepach i magazynach. Nie tylko pozwalają zwiększyć widoczność i poprawiają bezpieczeństwo, ale również mogą zniechęcać potencjalnych złodziei. Wysokiej jakości lustra uliczne w różnych rozmiarach i kształtach są dostępne pod adresem: https://hurtownia-drogowa.com.pl/18-lustra-przemyslowe

Zdjęcie główne: pexels.com/Tiger Lily

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*