Dodatki do silników benzynowych – poznaj preparaty marki TEC 2000

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Dodatki do silników benzynowych – poznaj preparaty marki TEC 2000

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Jak możesz jeszcze lepiej zadbać o swój silnik? Jak zapewnić mu lepszą ochronę i przywrócić jego początkowe osiągi? Sięgając po dodatki do paliwa TEC 2000! Poznaj nasze preparaty i przekonaj się, dlaczego cieszą się takim uznaniem wśród kierowców.

Dodatki do benzyny TEC 2000 – co daje ich stosowanie?

Rosnącą świadomość kierowców dotyczącą pielęgnacji samochodu sprawia, że coraz częściej sięgają oni po dodatki do paliwa i inne preparaty wspomagające. Jedne z najlepszych dostępnych na rynki środków dostarczane są przez brytyjskiego producenta TEC 2000 Czym wyróżniają się te preparaty i dlaczego tak chętnie są wybierane? Decyduje o tym najwyższa jakość i niesamowita skuteczność. Wszystko to potwierdzone zostało odpowiednimi badaniami oraz co ważniejsze doskonałymi opiniami kierowców.

Jakie korzyści płyną ze stosowania dodatków TEC 2000? W zależności od preparatu otrzymujesz inne działanie. W ofercie znajdziesz środki oczyszczające silnik z zanieczyszczeń, doskonale chroniące i konserwujące całą jednostkę napędową, zapobiegające zaleganiu wilgoci w poszczególnych układach oraz poprawiające wydajność środka smarnego.

Regularnie stosowanie dodatków do benzyny zapewnia maksymalną ochronę silnika i pozwala zachować optymalne parametry samochodu. Nie warto przejmować się kosztami – doskonała kondycja poszczególnych elementów zmniejszy awaryjność i na dłuższą metę prowadzić będzie do znacznych oszczędności.

Płukanka silnika TEC 2000 Engine Flush

Naszym hitem sprzedażowym w dalszym ciągu pozostaje płukanka silnika TEC 2000 Engine Flush, z której słynie nasza firma. Jest to preparat do kompleksowego czyszczenia jednostki napędowej bez konieczności demontażu. Oznacza to, że jest niezwykle praktyczna i pozwala uzyskać efekt jak przy czyszczeniu podczas profesjonalnego serwisu. Wszystko za sprawą optymalnie dobranych środków czyszczących stanowiących podstawę składu tego środka

Jak ją stosować? To bardzo proste! Wlej zawartość puszki do oleju zaraz przed jego wymianą. Rozgrzej silnik i pozostaw na biegu jałowym na kilkanaście minut. Po upływie tego czasu środki czyszczące rozpuszczą nagromadzony w silniku brud i osady, które należy teraz zlać. Standardowo dolewamy nowy olej silnikowy, który teraz będzie działał jeszcze skuteczniej zapewniając lepsze smarowanie na czystych metalowych powierzchniach. 

Wykonaj płukanie gdy zauważysz, że silnik pracuje nieregularnie, odczuwasz spadki mocy lub  nie wiesz jak auto wcześniej było użytkowane. Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na stronie https://tec2000.pl/produkt/engine-flush-plukanka-do-silnika/
Sprawdź wszystkie dodatki do silników benzynowych dostępne w naszym sklepie TEC 2000. Znajdziesz tam zarówno płukankę do silnika jak i preparat do czyszczenia wtrysków oraz układu dolotowego. Dzięki naszym produktom zapewnisz doskonałą ochronę wszystkich układów w samochodzie, dzięki czemu unikniesz uciążliwych usterek, a jazda autem będzie przyjemna i komfortowa. Dbamy, aby każdy kierowca mógł kompleksowo zadbać o swoją maszynę – dołącz do szerokiego grona zadowolonych użytkowników i sięgnij po produkty marki TEC 2000 – zapraszamy.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*