GDDKiA: zbliżają się utrudnienia drogowe na autostradzie A1! Co się stało?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
GDDKiA: zbliżają się utrudnienia drogowe na autostradzie A1! Co się stało?

Generalna Dyrekcja oficjalnie poinformowała o potencjalnych utrudnieniach na odcinku „B” znajdującym się w obszarze Piotrkowa Trybunalskiego. Co ważne, prace potrwają zarówno jutro, 16 czerwca jak i dzień później. Co musisz wiedzieć?

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła, że już jutro, 16 czerwca, ruszy naprawa nawierzchni południowo wschodniej łącznicy na węźle Piotrków Trybunalski Południe. Prace spowodowane są wystąpieniem podłużnych pęknięć o długości kilku metrów, które wymagają wymiany wierzchniej warstwy nawierzchni na całej długości łącznicy. Prace potrwają od 08:00 do godziny 18:00. Należy spodziewać się zatrzymań ruchu, pomimo udostępnienia jednego z pasów.

Dzień później, 17 czerwca, przeprowadzone zostaną niezbędne roboty na wiadukcie łączącym wsie Truszczanek i Parzniewice (to dokładnie 365 kilometr drogi) z powodu kontynuacji prac budowlanych na odcinku Piotrków Trybunalski-Kamieńsk. Prace będą wymagały ograniczenia ruchu i przeprowadzenia jednorazowych przerw w ruchu. Prace rozpoczną się o 08:00 i potrwają do ok. godziny 13:00.

(Fot. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*