S8: tymczasowy brak możliwości zjechania na węźle Zduńska Wola Zachód

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
S8: tymczasowy brak możliwości zjechania na węźle Zduńska Wola Zachód

Jak poinformowała Generalna Dyrekcja, węzeł Zduńska Wola Zachód został tymczasowo wyłączony z ruchu publicznego. Dalej, w obrębie drogi ekspresowej S8 nie ma obecnie możliwości wjechania na nią z drogi wojewódzkiej 482.

Według oficjalnej notki prasowej, obecnie nie ma możliwości zjechania z drogi ekspresowej S8 na węźle Zduńska Wola Zachód i wjechania na nią z drogi wojewódzkiej 482. Powodem jest natrafienie na niewypały, pochodzące prawdopodobnie z okresu II Wojny Światowej, podczas prac skupionych wokół układania światłowodu. Ruch między DW 482 i drogą ekspresową S8 został całkowicie wstrzymany do przyjazdu saperów. Przejazd po drogach: ekspresowej i wojewódzkiej na wprost odbywa się bez ograniczeń.

Aktualnie z drogi ekspresowej S8 możemy zjechać na sąsiednich węzłach – tj. Sieradz Wschód (S8/DK83) lub Zduńska Wola Wschód. Przewidywany czas przywrócenia ruchu około godziny 21.00.

(Fot. Autorstwa Adrian Grycuk – Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=61543419)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*