Self Storage alternatywą dla hal magazynowych?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Self Storage alternatywą dla hal magazynowych?

Właściciele firm skarżą się na problem braku miejsca do przechowywania towarów, dokumentów i rzeczy biurowych. Wynajem hal magazynowych jest drogie i długoterminowe, a funkcjonalność – ograniczona. Rozwiązaniem jestł self storage, czyli usługa miejskiej przechowalni.

Czym jest Self Storage?

Self Storage to format miejskich przechowalni. Zazwyczaj użytkownikami takich przechowalni są właściele zbyt małych mieszkań, przetrzymując tam sprzęty sezonowe, a także Ci, którzy przeprowadzają się, robią remonty i potrzebują przechować większe gabaryty.

Jednakże, Self Storage jest także ciekawą alternatywą dla wielu firm. Co ciekawe, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa i zapotrzebowania na wolne miejsce. Jest to idealne rozwiązanie dla chociażby właścicieli sklepów internetowych, którzy mogą uciąć koszty używając takich przechowalni. Ponadto, będzie to też ułatwienie dla firm logistycznych, które wydają majątek na hale magazynowe.

Self Storage pozwala na swobodę w wyborze wielkości wynajmowanej przestrzeni. Można także skorzystać ze swojej przechowalni w każdej chwili – bez potrzeby wcześniejszego umawiania się. Dodatkowo, każde pomieszczenie w miejskiej przechowalni jest oddzielone i zamykane na kłódkę klienta. Plusem są także suche i bezpieczne warunki w jakich przyjdzie przebywać towarom.

Koszta

Płacimy tutaj za konkretne, prywatne, oddzielne pomieszczenie, a nie za każdy metr wynajętej powierzchni. W zależności od lokalizacji wysokość pomieszczenia może wynieść nawet 270 cm, co pozwoli składować rzeczy piętrowo i gromadzić imponującą ilość rzeczy.

Cennik poszczególnych pomieszczeń w zależności od lokalizacji.

(fot. pexels.com)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*