VIII Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki – co przed nami?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
VIII Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki – co przed nami?

VII Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki odbędą się w dniach 3–5 listopada 2021 roku w Warszawie. Będzie to największe tegoroczne wydarzenie branży logistycznej i spedycyjnej.

Już za kilka dni na ulicy Prądzyńskiego 12/14 rozpoczną się VII Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki. Kolejna edycja tego wydarzenia to nie tylko okazja do pokazania się firmom spedycyjnym i logistycznym lub promocji swojej własnej firmy, ale także szereg debat, seminariów oraz spotkań, podczas których można podyskutować na tematy nurtujące całą branżę, a przy okazji zdobyć wiele nowych informacji. Co czeka nas podczas tegorocznej edycji?

Kogo spotkamy na VII Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki?

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki z roku na rok gromadzą coraz większą liczbę wystawców i odwiedzających. Podczas ostatniej edycji, która odbyła się w 2019 roku (zeszłoroczne targi zostały odwołane z powodu pandemii koronawirusa) zgromadzono 285 wystawców, a wydarzenie odwiedziło łącznie 8100 uczestników z 61 państw. Są to liczby zdecydowanie robiące wrażenie, a tegoroczne wydanie targów będzie prawdopodobnie jedynym tak wielkim wydarzeniem w naszym rejonie Europy.

Na Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki zjeżdżają się osoby powiązane ze wszystkimi dziedzinami tychże gałęzi gospodarki. Swoje wystawy organizują firmy działające nie tylko w branży logistycznej czy spedycyjnej, ale również przedsiębiorstwa zajmujące się komunikacją, systemami IT, portami lotniczymi i morskimi, a także osoby, które podczas targów zajmą się szkoleniami czy wystąpieniami edukacyjnymi.

Na targach pojawiają się również firmy, które poszukują nowych pracowników na konkretne stanowiska, a także osoby mające nadzieję na znalezienie upragnionego miejsca pracy w branży.

VII Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki – wydarzenia towarzyszące

Program tegorocznej edycji nie jest jeszcze znany. Z pewnością jednak podczas samych targów będzie można wziąć udział w wielu wydarzeniach towarzyszących. W zeszłych latach wystawcy oraz odwiedzający mogli spotkać się na konferencjach, wykładach, debatach i innych spotkaniach, podczas których prowadzona była dyskusja na temat stanu branży transportowej i trudności, jakie czekają ją w najbliższych latach. Przeprowadzane były również szkolenia.

Uczestnicy VII Edycji targów z pewnością liczą na kolejne ciekawe spotkania i na pewno organizatorzy postarają się zaspokoić ich głód spowodowany odwołaniem zeszłorocznego eventu. Warszawskie targi przyciągają ekspertów i specjalistów z całego świata, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniami z innymi osobami oraz lubią dyskutować na ważne tematy. 

Podczas imprezy co roku ogłaszani są również zwycięzcy ogólnopolskich plebiscytów branży TSL, co zapewne czeka nas również podczas nadchodzącej edycji.

Choć od rozpoczęcia VII Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki dzieli nas zaledwie kilka dni, firmy i podmioty chcące pokazać się podczas tego wydarzenia nadal mają na to okazję – zostały ostatnie wolne stoiska. Jeżeli chcecie zająć któreś z nich, powinniście się pospieszyć!

Zdjęcie główne: Maria Geller/pexels.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*