Zloty truckerów w 2021 roku – gdzie warto się wybrać?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Zloty truckerów w 2021 roku – gdzie warto się wybrać?

W świecie motoryzacyjnym, poza typowymi pokazami tuningu i ekskluzywnych osobówek, istnieje również przestrzeń dla zawodników wagi ciężkiej – ciężarówek. Zloty truckerów od lat cieszą się niemałym zainteresowaniem, choć trudno jednoznacznie stwierdzić, co przyciąga rzesze fanów. Być może jest to wyjątkowa, niespotykana nigdzie atmosfera. Sprawdzamy największe zloty truckerów w 2021 roku!

Truck Show Podlasie

Druga edycja grajewskiego zlotu samochodów ciężarowych odbędzie się od 6 do 8 sierpnia 2021 roku. Podobnie jak ostatnim razem na zgromadzonych czeka moc atrakcji i konkursów z nagrodami. Jak informują organizatorzy, lista zgłoszeń ciężarówek jest wyjątkowo długa. Jedno jest pewne: nie zabraknie mocarnych maszyn i wyjątkowo oryginalnych zdobień nadwozia. Trzydniowa impreza to idealny pomysł na urlopowy, wakacyjny wypoczynek.

Master Truck Show

To największa impreza wystawienniczo-rekreacyjna w Polsce. Każdego roku przyciąga wierną rzeszę fanów oraz przedsiębiorców z całego Starego Kontynentu. Podobnie jak w poprzednim przypadku, Master Truck Show to impreza trzydniowa pełna ekstremalnych emocji, motoryzacyjnego show, gier, konkursów, pokazów, targów, wystaw oraz spotkań towarzyskich. Na miejscu znajdziesz wszelkiego rodzaju wystawy motoryzacyjne – od ciężkich maszyn po oldtimery. 

Truckstar Festival

Kolejne wydarzenie należy do grupy międzynarodowych zlotów motoryzacyjnych. Truckstar Festival to bezapelacyjnie największa impreza Starego Kontynentu. Organizowana co roku od początku lat 90. przyciąga największych miłośników samochodów ciężarowych i nie tylko. Festiwal odbywa się w Holandii i gości ponad dwa tysiące ciężarówek i 60 tysięcy uczestników. Truckstar organizowany jest w lipcu lub sierpniu i przyciąga największych graczy na rynku transportu ciężkiego.

Truckfest

Pora na Truckfest organizowany w wielu miastach na terenie Wysp Brytyjskich. Poza renomowanymi wystawami producentów ciężarówek i monster trucków odbywają się także koncerty i konkursy. W ciągu dwóch dni każdy miłośnik czterech kółek znajdzie coś dla siebie. Truckfest odbywa się nieprzerwanie od 1982 roku. Choć festiwal odwiedza wiele miast wyspiarskich, to główny event organizowany jest w Peterborough. Następne takie wydarzenie odbędzie się już w dniach 28–30 sierpnia. 

Mid-America Trucking Show

Ostatnie główne wydarzenie ze świata transportu ciężkiego ma miejsce po drugiej stronie Atlantyku. Każdego roku, od blisko 50 lat, na wystawy zgłaszają się tysiące wystawców i blisko 80 tysięcy uczestników. Podczas trzech dni zgromadzeni mogą korzystać z wielu interesujących atrakcji i zobaczyć nowinki technologiczne branży. Nie brakuje także paneli dyskusyjnych z najważniejszymi osobami związanymi z transportem ciężkim. To prawdziwa mekka amerykańskich truckerów. 

Przeczytaj też: https://trans-moto.pl/wydarzenia/konferencje-transportowe-w-wakacje-2021-co-nas-czeka/

Zdjęcie główne: Quintin Gellar/pexels.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*