Konferencje transportowe w wakacje 2021. Co nas czeka?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Konferencje transportowe w wakacje 2021. Co nas czeka?

Konferencje transportowe to duże wydarzenia, które mają miejsce kilka razy w roku. Organizowane są w różnych celach, ale najczęściej mają za zadanie przedstawić nowe plany na zmianę transportu w naszym kraju i na terenie całej Europy. 

Dzięki temu możliwe jest poznanie nowości i nowych faktów na temat tej branży już u źródła. Wiele osób zastanawia się, czy w tym roku odbędą się takiego rodzaju konferencje?

Czy w tym roku odbędą się konferencje transportowe?

Obecnie wiele zaplanowanych wcześniej konferencji transportowych zostało odwołanych. Część z planowanych spotkań tego rodzaju zostało przesuniętych na inny roku lub będzie odbywać się w trybie online. Jest to oczywiście spowodowane sytuacją na świecie i w kraju. 

To jednak nie oznacza, że nie można się na nich pojawić i skorzystać z możliwości zdobycia wiedzy na temat transportu i zmian, jakie planowane są w tym sektorze. W najbliższym czasie organizowane ma być ogromne spotkanie, jakim jest Międzynarodowa Konferencja Naukowa Euro Tras 2021. 

Międzynarodowa konferencja naukowa Euro Trans 2021

Spotkanie to ma odbyć się w formie hybrydowej, co oznacza, że cześć spotkań prowadzona będzie w systemie online, a część w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Konferencja ta odbywać się będzie w dniach 20–21 września 2021 roku. Wydarzenie organizowane jest przez Instytut Infrastruktury Transportu i Mobilności Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, a także przez Instytut Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.

Warto wiedzieć, że spotkanie to będzie omawiać temat zmiany samochodów na ekologiczne i tym samym dbanie o to, by transport stał się bezpieczniejszy dla środowiska.Jest to temat, który może mieć wpływ na naszą przyszłość. Wdychanie powietrza ze spalinami szkodzi zdrowiu, a także ma negatywny wpływ na rośliny i zwierzęta. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że tak wiele osób decyduje się na omówienie tego tematu, by możliwe było wprowadzanie zmian w transporcie, dzięki którym stanie się to sektor bardziej ekologiczny i zielony.

Spotkania czekające na nas w tym roku zapowiadają się bardzo ciekawie. 

(fot. pixabay.com)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*