Targi transportowe w Polsce w drugiej połowie 2021 – zobacz nasze propozycje

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Targi transportowe w Polsce w drugiej połowie 2021 – zobacz nasze propozycje

Prezentujemy największe targi transportowe, które odbędą się w nadchodzących miesiącach. Jest to doskonała okazja to zaprezentowania swoich usług.

Targi transportowe – dlaczego warto się wybrać na takie wydarzenie?

Branża transportowa (branża TSL) stanowi jedną z najważniejszych gałęzi gospodarki każdego kraju. W jej skład wchodzą takie obszary jak transport, spedycja i logistyka, które obejmują kompleksową obsługę przewozów towarowych w obrębie kraju lub na arenie międzynarodowej. 

Branża transportowa z roku na rok coraz bardziej się rozwija. Z tego względu bardzo często organizowane są różnego rodzaju eventy i wydarzenia, podczas których firmy mają świetną okazję do zaprezentowania swoich usług. Targi transportowe to tradycyjna forma wystawy, która rozpowszechniona jest na całym świecie. Podczas tego typu wydarzeń można spotkać się z ekspozycjami towarów połączonymi ze sprzedażą. Poniżej prezentujemy najważniejsze wydarzenia TSL, które odbędą się w nadchodzących miesiącach. Zapraszamy do wzięcia udziału. 

Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu – MODERNLOG

Targi logistyki, magazynowania i transportu to jedne z największych wydarzeń w bieżącym roku. MODERNLOG zaplanowany jest na 31.08 – 03.09.2021 r. w Poznaniu. Wydarzenie to, organizowane w towarzystwie ITM Industry Europe, co roku przyciąga setki wystawców i klientów z całego świata. Podczas targów zwiedzający będą mieć doskonałą okazję do zapoznania się z produktami oraz możliwościami branży logistycznej, transportowej i magazynowania na arenie międzynarodowej. Wydarzenie to pozwoli wymienić się wiedzą, nowinkami oraz prekursorskimi rozwiązaniami, a także przejrzeć najnowsze trendy branży.

VIII Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie to największe tego typu wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Event odbędzie się 3–5.11.2021 roku, a organizatorem imprezy jest Lentewenc sp. z o.o. W wydarzeniu wezmą udział m.in. producenci oraz dystrybutorzy towarów, którzy poszukują dla siebie sprawdzonej firmy TSL. Szczegółowe informacje o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej Translogistica.

III Ogólnopolskie Targi Pracy Branży TSL

Ogólnopolskie Targi Pracy Branży TSL, które odbędą się w dniach 3–5.11.2021 roku, to wydarzenie skierowane do osób poszukujących pracy w obrębie branży transportowej, spedycyjnej i logistycznej. Główną ideą przedsięwzięcia jest zgromadzenie wiarygodnych pracodawców i specjalistów, którzy mają wiele do zaoferowania osobom zainteresowanym pracą w TSL. III Ogólnopolskie Targi Pracy Branży TSL to także świetna okazja dla wszystkich młodych osób – absolwentów bądź studentów szkół wyższych – które poszukują nie tylko pracy, ale także stażu czy praktyk. Translogistica Jobs odbywają się w tym samym dniu co omawiane wcześniej VIII Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie. Połączenie dwóch tak dużych imprez daje szerokie pole do popisu wszystkim zainteresowanym branżą TSL. To bez wątpienia jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w nadchodzących miesiącach, dlatego szczególnie warto je odwiedzić i porozmawiać z największymi specjalistami z różnych zakątków świata. 

Przeczytaj też: https://trans-moto.pl/wydarzenia/zloty-truckerow-w-2021-roku-gdzie-warto-sie-wybrac/

Zdjęcie główne: Lê Minh/pexels.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*