Konferencje dla logistyków i spedytorów w 2021 roku

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Konferencje dla logistyków i spedytorów w 2021 roku

Zmiany w branży, nowe technologie, ulepszenia i wiele więcej. Każdy logistyk powinien brać udział w wydarzeniach do niego właśnie skierowanych. Poznaj więc listę godnych uwagi konferencji dla spedytorów w 2021 roku!

Rok 2020 nie obfitował w wydarzenia dla logistyków i spedytorów. Oczywiście wszystko przez sytuację w naszym kraju, Europie i na świecie – chodzi o pandemię koronawirusa. W przyszłym roku prawdopodobnie się to zmieni. Już teraz w planach jest sporo imprez i konferencji, na których warto być. Trzeba mieć nadzieję, że planów znów nie pokrzyżuje wirus. Jakie dokładnie konferencje dla logistyków i spedytorów czekają na Ciebie w 2021 roku? Lista poniżej!

Konferencje i wydarzenia dla logistyków w 2021 roku

Konferencje Polskiej Izby Spedycji i Logistyki w Warszawie

Wydarzenie, które odbędzie się 14 stycznia 2021 roku, zostanie powtórzone 2 dni później, czyli 16 stycznia. Ten podział spowodowany jest ograniczeniami, które wprowadził polski rząd ze względu na pandemię. Dwie daty to mniej osób na konferencji, co przełoży się na bezpieczeństwo. Konferencja będzie połączona ze spotkaniem świąteczno-noworocznym. Wszystko odbędzie się w Warszawie w hotelu Polonia Palace. 

IV międzynarodowe targi transportu, spedycji i logistyki 

Duża impreza, która ma odbyć się w dniach 3–5 marca 2021 roku. Miejscem spotkania będzie Ptak Warsaw Expo w Warszawie. Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki zrzeszają osoby i firmy szukające nowych pojazdów, technologii, czy usług związanych z transportem krajowym, ale również międzynarodowym. Firmy mogą tutaj pokazywać swoje najnowsze produkty, szukać innowacji dla siebie, a także nawiązywać relacje i współprace B2B. W ciągu dwóch dni będzie także możliwość porozmawiania ze spedytorami i logistykami z całej Europy, czy posłuchania wykładów.

II Konferencja Specjalistów Logistyki

Wydarzenie będzie miało miejsce w Hotelu LORD. Termin nie jest jeszcze do końca znany, jednak wiadomo, że będzie to wiosna. To jedno z najważniejszych spotkań dla ludzi związanych z logistyką, ale również z nieruchomościami magazynowymi. Na konferencji zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci szybko zwiększyć jakość usług i podnieść swoje kwalifikacje. Dynamiczny rozwój branży niejako wymusza to na pracownikach i właścicielach firm. Program został przygotowany tak, aby każdy z branży logistyki i spedycji znalazł punkt dla siebie.

15. Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2021

W dniu 19 maja rozpocznie się jubileuszowy już 15. Polski Kongres Logistyczny Logistics 2021. Wydarzenie, które każdego roku zrzesza setki, jak nie tysiące uczestników. Konferencja potrwa do 21 maja. Odbywać się będzie w Poznaniu, a dokładnie w Centrum Kongresowym Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonie numer 15. Organizatorem imprezy jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania. 15. edycja będzie przebiegać pod hasłem: „Logistyka w biznesie nowej generacji”. To idealna okazja dla ekspertów i profesjonalistów z branży logistyki do spotkania i porozmawiania o najnowszych trendach w sektorze. Impreza jest objęta patronatem European Logistics Association (ELA).

SIL 2021

Tym razem targi, ale trzeba o nich wspomnieć, bo jest to jedna z największych imprez tego typu w Europie. Wydarzenie, na którym trzeba być, szczególnie w tych trudnych czasach pełnych zawirowań w branży spedycyjnej. Targi odbędą się w Barcelonie, dokładnie w Fira de Barcelona Montjuic Exhibition Hall. Rozpoczną się 1 czerwca 2021 roku i zakończą dwa dni później. Wydarzenie bez precedensu w Europie Południowej każdego roku zrzesza logistyków z całego świata. Jest mostem pomiędzy spedycją europejską i tą z Ameryki Łacińskiej. Na targach czeka na Ciebie 5 obszarów tematycznych, oto one:

  • usługi logistyczne,
  • infrastruktura i nieruchomości logistyczne,
  • intralogistyka,
  • przemysł 4.0 i robotyka,
  • nowe technologie i rozwiązania IT.

Z pewnością trzy pierwsze będą dla Ciebie kluczowe. Co ważne, w tym samym czasie co targi odbędzie się impreza konferencyjna eDelivery, na której będą promowane najnowsze rozwiązania dla branż KEP i e-commerce, a także dla handlu wielokanałowego.

(fot. pixabay.com)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*