Nowości ze świata karawaningu – przyczepy, jakich świat nie widział!

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Nowości ze świata karawaningu – przyczepy, jakich świat nie widział!

Nowinki ze świata karawaningu na rok 2020 pokazano podczas targów CMT w Stuttgarcie. Sprawdź, jak będą wyglądać nowe kampery i przyczepy kempingowe!

Najnowszy Tabbert Puccini

Przyczepa łączy w sobie oświetlenie rozproszone i punktowe. Zawiera dwa łóżka, których szerokość to aż 93 centymetry. To jedynie dwa aspekty przemawiające za wyborem tego modelu. Ponadto, w kuchni znalazły się szafy z cichym domykiem, zlew ze stali szlachetnej, a do tego pojemna lodówka. Koszt modelu waha się od 33 do 42 tysięcy euro.

Tabbert Cellini

Topowy model, którego koszt to 62-80 tysięcy euro. Najważniejsza nowość? System Slide Out, dzięki czemu powierzchnia mieszkalna rośnie o około 20 metrów kwadratowych. Ponadto w kamperze znalazło się miejsce na kuchnię z dwukomorowym zlewem, mikrofalówką i lodówką o pojemności 189 litrów. Nie zabrakło też designerskiego oświetlenia i sporych rozmiarów dwuosobowego łóżka.

Model Weinsberg CaraOne 540 EUH 

To przyczepa, której długość wynosi dokładnie 7,43 metra. Kluczowy element to sześć miejsc do siedzenia i spania. Wewnątrz znajduje się także trzypalnikowa kuchenka, ponad 15 litrów pojemności w chłodzącej szufladzie i cztery miejsca do spania z tyłu kampera. Z przodu umieszczono kolejne dwa pojedyncze łóżka. Cena zaczyna się od 18 790 euro.

(fot. pixabay.com)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*