Najlepsze parkingi z noclegami w Polsce – ranking

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Najlepsze parkingi z noclegami w Polsce – ranking

Wyruszyłeś w długą podróż, jednak po pewnym czasie musisz odpocząć? Dowiedz się, gdzie w Polsce najlepiej to zrobić! Sprawdź najnowszy ranking parkingów z noclegami!

Parking w Pyrzowicach Airport Park – w góry lub za granicę!

Pierwsze miejsce na naszej liście zajmuje parking położony zaledwie jeden kilometr od lotniska w Pyrzowicach. Jeżeli jedziesz z północy Polski i udajesz się w góry, prawdopodobnie sen przed ostatnim odcinkiem dobrze Ci zrobi. Droga krajowa nr 78 znajduje się zaledwie 2,8 kilometra od parkingu. Lokalizacja noclegu jest więc świetna. Dodatkowym atutem są bardzo dobre opinie osób, które z tego miejsca już skorzystały. 

Promem do Szwecji? Wybierz parking u Andrzeja w Gdańsku!

Kolejnym miejscem w naszym zestawieniu jest parking zlokalizowany w Gdańsku. To nocleg o wysokim standardzie, idealny dla osób chcących udać się do Szwecji promem z Gdyni, który kursuje dwa razy dziennie. Odpoczynek po całym dniu jazdy będzie jak najbardziej wskazany. Parking znajduje się w dogodnej lokalizacji – od portu lotniczego im. Lecha Wałęsy dzieli go dosłownie parę kroków. Duża liczba miejsc parkingowych sprawia, że praktycznie zawsze znajdziemy tam kawałek wolnej przestrzeni dla swojego pojazdu. Warto także dodać całodobową obsługę – meldujesz się, kiedy chcesz! 

Wybierasz się nad Morze? Odpocznij w Szczecinku

Ważnym punktem na mapie podróżujących drogą S11 jest Szczecinek. Osoby wybierające  na miejsce wypoczynku Kołobrzeg czy Darłowo, często decydują się na tę trasę. Jeżeli chcesz odpocząć przed ostatnim etapem podróży, wybierz nocleg w tym mieście. Czeka tam na Ciebie obiekt BR S.C. położony 700 metrów od Zamku Książąt Pomorskich. Charakteryzuje go dogodna lokalizacja i pokaźnych rozmiarów parking, na którym nie powinno zabraknąć miejsca. Całodobowa obsługa sprawia, że możesz zatrzymać się tam nawet nocą. Natomiast świetne warunki w pokojach pozwalają wygodnie odpocząć przed ostatnią prostą nad morze.

Zajazd ze sporym parkingiem na drodze E40

Następny w rankingu jest zajazd Polonez, który znajduje się dosłownie przy samej międzynarodowej trasie E40. Kiedy wybierasz się za naszą wschodnią granicę, jadąc z północy lub zachodu Polski, to miejsce będzie świetnym przystankiem. Duży parking pozwala bezpiecznie pozostawić samochód, kiedy Ty będziesz odpoczywał wewnątrz hotelu. W placówce nie zabraknie nawet tych dodatkowych elementów, które gwarantują miły i spokojny wypoczynek przed podróżą na Wschód.

Podróżując na Zachód zatrzymaj się w Picaro

Hotel i Restauracja Picaro położony jest na autostradzie A4 w Żarskiej Wsi. Jest to niezwykle praktyczne miejsce – przed przejazdem przez granicę z naszymi zachodnimi sąsiadami, można tu wypocząć i coś zjeść. Dlaczego warto? Głównie dla rozległego parkingu, na którym nigdy nie brakuje miejsca. Poza tym Picaro mieści się przy punkcie obsługi podróżnych. Można tam zatankować samochód przed dalszą jazdą lub zrobić zakupy spożywcze w pobliskim markecie. Jeśli zapomniałeś wymienić złotówki na euro, możesz to zrobić przy parkingu – nie zabrakło tu nawet kantoru. Po odpoczynku do polsko-niemieckiego przejścia granicznego w Zgorzelcu dojedziesz w kilkanaście minut.

Najlepsze parkingi z noclegami w różnych częściach Polski

Zebraliśmy dokładnie pięć miejsc, wśród których każde znajduje się w innej części Polski. Wszystko po to, abyś podczas następnej podróży, bez względu na cel, mógł wygodnie wypocząć w jednej z wymienionych placówek. Spokój, miła obsługa, odpowiednie warunki w pokojach i możliwość zjedzenia czegoś “na ciepło” to niezbędne elementy każdego postoju w trasie. Decydując się na jeden z wymienionych noclegów, możesz mieć pewność, że wypoczniesz i dobrze zjesz przed następną częścią podróży.

(fot. pixabay.com)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*