Zmiany w usłudze Allegro Smart. Kurier dostarczy zamówienia przez 7 dni w tygodniu

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Zmiany w usłudze Allegro Smart. Kurier dostarczy zamówienia przez 7 dni w tygodniu

Już od 6 maja oferty realizowane w ramach Allegro Smart od sprzedawców firmowych będą musiały przebiegać za pośrednictwem dostawy kurierskiej. Jednakże, opłata dla sprzedawców będzie niższa o połowę aż do końca sierpnia.

Zarząd Allegro podkreśla, że tym samym liczba ofert z możliwością dostawy natychmiastowej w dniu zamówienia na terenie największych miast Polski przekroczyła 1,5 miliona. To imponujący wynik w skali kraju.

Zmiany dotyczą Allegro Smart. Wedle nowych zasad, przesyłki będą dostarczane w dniu zamówienia za pośrednictwem kuriera. Niemniej jednak, kupujący będzie zobowiązany wybrać jedną z trzech opcji dostawy kurierskiej – Allegro Kurier DPD, Allegro Kurier UPS (do 10 kg) lub Allegro Pocztex Kurier 48.

Wszystko to dzięki współpracy z firmą pickpack. Jak przekazało Allegro – Dzięki współpracy z firmą pickpack jeszcze więcej klientów będzie mogło otrzymać swoje zakupy już w dniu złożenia zamówienia. Obecnie ponad 80% zamówień z Allegro jest dostarczanych w ciągu 1-2 dni. To doskonały wynik, ale nasze ambicje są znacznie większe.

(Photo by Claudio Schwarz | @purzlbaum on Unsplash)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*